Kreatywne dziecko

dziurkacz ozdobny różowy

Każde dziecko, szczególnie uczęszczające do przedszkola czy szkoły podstawowej potrzebuje na co dzień wielu akcesoriów biurowych i szkolnych. Przede wszystkim są to zeszyty, bloki, kredki czy flamastry, ale również zszywacze czy dziurkacze.

Dziurkacze ozdobne – czym są?

W ofercie sklepów papierniczych, oprócz akcesoriów, tradycyjnych dziurkaczy, można znaleźć również dziurkacze ozdobne.
Te, różnią się od zwykłych przede wszystkim wielkością oraz funkcjonalnością i powinny się znaleźć w plecaku każdego dziecka.

Dziurkacze ozdobne są wykorzystywane do wszelkiego rodzaju prac plastycznych oraz kreatywnych. Za ich pomocą można szybko wycinać z papieru czy innych miękkich materiałów różnego typu kształty i formy.

Do czego wykorzystać te dziurkacze?

Tego typu dziurkacze świetnie sprawdzą się do wykonania własnoręcznie przygotowanych kartek okazjonalnych czy albumów ze zdjęciami. Jedynym ograniczeniem w tym przypadku jest wyobraźnia i kreatywność.

Dziurkacze ozdobne są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki czemu można za ich pomocą wyczarować serduszka, gwiazdki, kwiaty czy płatki śniegu.

Dodatkowo są lżejsze i dużo mniejsze niż tradycyjne dziurkacze, w związku z tym każde dziecko poradzi sobie z ich obsługą. To świetne rozwiązanie na zajęcia plastyczne czy kreatywne w przedszkolach lub szkole, wpływające na rozwój wyobraźni oraz zręczności manualnej wśród dzieci.