Modne i wygodne ubrania ciążowe

Wiele kobiet w ciąży zastanawia się nad tym, czy w ogóle opłaca się kupować typowo ciążowe ubrania. Przez pierwsze 2 trymestry ciąży zwykle mieszczą się bez problemów w swoje rzeczy stare rzeczy, może się więc im wydawać, że odzież ciążowa zupełnie nie jest im potrzebna. Wszystko zaczyna się zmieniać w trzecim trymestrze ciąży. Wtedy brzuch z tygodnia na tydzień staje się coraz większy, a ubrania stają się zbyt ciasne.

 

Modne i wygodne ubrania ciążowe

Zatem warto pomyśleć o zakupie pewnych elementów garderoby wcześniej, aby cieszyć się swobodą ruchów i wygodą, jaką dają one kobiecie w ciąży. Na pewno bardzo dobrze sprawdzą się ciążowe spodnie oraz getry, które mają wszysty specjalny elastyczny pas, który nie uciska brzucha. Dopasowują się do zmieniającego się brzucha, dopasowują się do zmieniającego się brzucha, zatem można je kupić już w szóstym miesiącu, a nosić do końca ciąży. Wiele kobiet zaopatruje się w różnego rodzaju tuniki czy obszerniejsze sukienki, które będą mogły zakładać również po porodzie. Warto wybierać te, które mają łatwy dostęp do piersi. Zwiększy to wygodę podczas karmienia.

 

 

 

 

Bielizna dla ciężarnych

Odzież ciążowa jest bardzo ważna, ale warto kupić sobie również wygodną bieliznę. Przyda się szczególnie biustonosz, który nie jest mocno usztywniany, nie będzie zatem wbijał się w wrażliwe piersi. Jeżeli kupi się model przystosowany do karmienia piersią, będzie jak znalazł do szpitala po porodzie.

 

Ubrania ciążowe w 99shop.pl